vesti24.mk

Tag : шекил о’нил

ЗАБАВА

ВИДЕО: Шекил О’Нил нокаутиран од жена

admin
Легендарниот Шекил О’Нил со години размислува за ММА спортот. Сега прославниот кошаркарски центар конечно влезе во октагон и тоа со поранешниот шампион во полутешка категорија Форест...