vesti24.mk

Tag : Шеразад Реј

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Колешките и се потат во Мелбурн, таа се релаксира топлес на базен

Ferad Aruc
Француската тенисерка Шеразад Реј, во последно време претрпува елиминација во првото коло на ИТФ турнирите, но според фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи изгледа...