vesti24.mk

Tag : Шерифович

ЗАБАВА

Има 33 години и три деца: На сцената се појави без гаќички, Лукас полуде, а кога ја видоа Карлеуша и Шерифовиќ веднаш реагираа

Ferad Aruc
Во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ се појави атрактивна натпреварувачка која ја запали сцената. Станува збор за 33 годишната Ана Влајиќ која се појави во...