vesti24.mk

Tag : Шериф Коњевиќ

МАКЕДОНИЈА

(ВИДЕО) За 5 минути пеење пејач заработи 30.000 евра бакшиш на сунет во Кичево

Ferad Aruc
Шериф Коњевиќ на сунет-свадба во кичевското село Лисичани, лани летото заработил дури 30.000 евра бакшиш. Дали е точна сумата не се знае, но како што...