vesti24.mk

Tag : шерон стоун

ЗАБАВА

Актерката уловена со 19 години помладото момче (Фото)

Ferad Aruc
Актерката Шерон Стоун го прослави својот 60-ти роденден во друштво на нејзиното момче, Анџело Боф. Двајцата го прославија нејзиниот роденден во Мајами и го искористија...