vesti24.mk

Tag : шести пат

ЗАБАВА

Американец по шести пат добива на лото, овој пат освоил 250 илјади долари

admin
Брајан Мос од Меридијан, Ајдахо, САД, освои 250.000 американски долари во четвртокот, како што објави лотаријата во таа сојузна држава. Но, ова за него е...