vesti24.mk

Tag : шефица

ЗАБАВА

Шефица од пеколот: Вработена побара слободни денови бидејќи нејзиниот син се борел за живот, а доби шокантни одговори!

admin
Кристал Рејнолдс Фишер од Мичиген доживеа непријатна ситуација откако на шефицата и’ кажа дека нема да може да дојде на работа бидејќи нејзиниот син се...
ЗАБАВА

Британска фирма им дава на вработените слободен „мамурен ден“

admin
Не е лесно после бурна вечер да станете и отидете на работа. А да се јавите и кажете дека сте болни? Една шефица токму тоа го...
ЗАБАВА

На шефицата и пратил перверзна порака, по што таа го повикала, а поради оваа грешка останал без работа

admin
Кога добил порака од непознат број, момчето решило да врати со непристојна содржина. Кори Хробовски добил порака од непознат број и решил да одговори затоа...
Uncategorized ВЕСТИ СВЕТ

Ја известила шефицата дека не доаѓа на работа бидејќи животот на нејзиниот син е во опасност, а за возврат добила шокантен одговор поради кој побеснела

admin
Кристал Рејнолдс Фишер од Мичиген пред една седмица доживеала непријатна ситуација откако ѝ се јавила на шефицата дека не може да дојде на работа, бидејќи...
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Погледајте како шефица во кинеска компанија ги казнува работниците?

admin
На интернет се појави видео како една девојка „шамара“ шест мажи кои се построени во ред. Според извештаите, овие вработени дојдоа до оваа бизарна идеја...