vesti24.mk

Tag : Шехерезад

ЗАБАВА

Во тренерки и без шминка, Шехерезад непрепознатлива

admin
Популарната турска актерка не се срами да покаже како изгледа со природно виткана коса, во тренерки и патики и тоа целосно безшминка. Турската актерка Берѓузар...
ЗАБАВА

Што и се случило? За оваа турска актерка се крена цела Европа, а сега нема да ја препознаете

admin
Поминаа седум години откако на нашите простори прв пат беше емитувана турската серија „1001 ноќ“, а и понатаму сите ја паметиме таа убавина на главната...