vesti24.mk

Tag : шеќеринсак

ВЕСТИ

1.600.000 евра: Шеќеринска и Анѓушев си поделиле милионска „бонбона“ за Нова Година!

admin
Министерството за одбрана, со кое раководи Радмила Шеќеринска за овогодинешната потрошена струја ќе му плати на се уште актуелниот вицепремиер задолжен за економски прашања во...