vesti24.mk

Tag : Шеќеринска

ВЕСТИ

Збунета по дуелот со Николоски: На Шеќеринска и падна маската на под, се наведна, ја зеде и…!

admin
Четири сцени на крајот од вечерашниот дуел на Радмила Шеќеринска со Александар Николоски. На Шеќеринска и падна маската, се наведна, ја зеде и последниот скриншот...
Uncategorized

Шеќеринска во ОЈО дава исказ за насилствата во Собранието

admin
Во Обвинителството продолжува сведочењето на пратениците од СДСМ за крвавите настани во Собранието од 27 април. Во моментов исказ како  оштетена треба да даде потпретседателката...
Uncategorized

На распит човекот кој ја нападна Шекеринска. ВИДЕО:

admin
По барање на јавното обвинителство, МВР денеска го приведе лицето со иницијали А.П., кое ноќта на 27-ми април физички ја нападна заменик-претседателката на СДСМ, Радмила...