vesti24.mk

Tag : Шилегов

ВЕСТИ

Советничка група на ВМРО-ДПМНЕ до Шилегов: Среќата на Скопјани немa цена, но твојата има, 100 илјади евра за една вечер

admin
-Почитуван градоначалник Петре Шилегов,среќата на Скопјани нема цена, ама очигледнo Вашата има, и таа е 100 илјади евра за една вечер, реагираат од Советничката група...
МАКЕДОНИЈА

Скопје годинава без новогодишна прослава, парите ќе се донираат

admin
Се откажува пречекот на Новата 2018 година во Скопје. Средствата ќе бидат донирани. Ова го најави градоначалникот Петре Шилегов на вчерашната седница на Советот на Градот....