vesti24.mk

Tag : Шинејд Мекнамара

ВЕСТИ СВЕТ

Смртта на манекенката на јахта во Грција: Конечно откриено како умрела, а сите ги интересира едно прашање поврзано со милијардерот

Ferad Aruc
Австралиската манекенка од Инстаграм, 20-годишната Шинејд Мекнамара, која е пронајдена без свест на суперјахтата “Mayan Queen IV”, умрела поради бесење, заклучиле од грчката полиција. Јахтата...