vesti24.mk

Tag : шишано

ЗАБАВА

Вака денес изгледа жената која ја нема миено и шишано нејзината коса цели 64 години (ФОТО)

admin
Различни луѓе означуваат различни култури. Додека за повеќето од нас, миењето на косата е секојдневна рутина, а стрижењето – редовна навика, на светот постојат народи...