vesti24.mk

Tag : шишање

ЗАБАВА

Жена одлучила сама да си го шиша кучето за да заштеди пари – резултатот е урнебесен !

admin
Самостојните фризури станаа популарни за време на „заклучувањето“ поради пандемијата на коронавирусот а тоа важи и за домашните миленици. Некои не можеа да посетуваат салони...