vesti24.mk

Tag : шише

ЗАБАВА

Дете пушти порака во шише, по девет години пристигна и одговорот (ФОТО)

admin
Десетгодишно момче фрлило порака во шишето пред девет години во Атлантскиот океан, и конечно доби одговор од „далечниот брег“. Макс Вреденбург веќе заборавил дека во...