vesti24.mk

Tag : шишиња вино

ЗАБАВА

Стотици шишиња вреден алкохол пронајдени при реновирање на кралска палата

admin
За време на реновирањето на летната палата на грчкото кралско семејство во местото Татои, северно од Атина пронајдени се стотици вредни шишиња вино и жестоки...