vesti24.mk

Tag : шишки

ЗАБАВА

Како 14 славни дами би изгледале со шишки – можеби ќе ве инспирираат да направите промена!

admin
Да си направам или не? Речиси секоја жена барем еднаш во животот се соочила со ова прашање кога станува збор за шишките, кои се вистински...
ЗАБАВА

Славните ја открија нивната предност: Ќе посакате и вие да направите шишки

admin
Дали сте забележале дека сите жени во холивудските филмови и серии во кадрите во кои се потсетуваат на минатото – имаат шишки? Не сте единствени,...