vesti24.mk

Tag : школо

ВЕСТИ

Ваков збор за сигнализирање на школо нема ниту во еден јазик- на оваа грешка во Чаир се смеат сите (ФОТО)

admin
На социјалните мрежи се врти вирална фотографија на кола се гледа очајна грешка направена во нашиот главен град Скопје. Станува збор за уличен натпис на...