vesti24.mk

Tag : школска година

ВЕСТИ

И учениците од четврто одделение се враќаат во школските клупи- ова се одлуките на Владата по средбата со родителите

admin
Про и контра он лајн настава, а кои се аргументите на тие родители што сметаат дека наставата со физичко присуство е подобра – на одделни...