vesti24.mk

Tag : шкотски јајца

ЗАБАВА

Ви треба само парче леб, неколку јајца и малку мелено месо- направете ги највкусните шкотски јајца

admin
Без разлика дали ќе ги подготвите како предјадење или лесна вечера, овие јајца на вашата трпеза ќе и дадат и една свечена нота. Потребни состојки:500...