vesti24.mk

Tag : шлем

ВЕСТИ

Џабе хеликоптер: Нов гаф на Заев, шлемот на глава го ставил наопаку (ФОТО)

admin
Со хеликоптер денес отиде на настан, па и таму направи нов гаф. Премиерот Зоран Заев денес беше во Битола по повод  пуштање во употреба на трансформатор...