vesti24.mk

Tag : Шокантна изјава

ЗАБАВА

Една од најпознатите трудници го откри полот на детето и шокираше со изјавата дека е разочарана

Ferad Aruc
Клое Кардашијан и нејзиниот партнер Тристан Томпсон денеска го открија полот на своето прво бебе. Една од најпознатите сестри во ријалити шоу разочарано откри дека ќе...