vesti24.mk

Tag : Шокантна исповед

ЉУБОВ И СЕКС

Шокантна исповед: Имав с**с со љубовникот на ќерка ми откако го видов како се самозадоволува со мојата долна облека!

Ferad Aruc
Писмата кои ги добива британската колумнистка Суна секој ден се се повеќе луди. Овој пат и се јавува жена која спиела со дечкото од својата...