vesti24.mk

Tag : шокантно

ЗАБАВА

ШОК ВИДЕО: Медицинска сестра ги снимила последните денови пред коронавирусот да ја победи

admin
Педесет и две годишната Памела од САД си ги снимила своите последни денови по долга и тешка борба со коронавирусот. Видеото е шокантно, а на...