vesti24.mk

Tag : шокирани

ЗАБАВА

Останале во шок: Им снемало струја, а кога ја отвориле трафостаницата не можеле да веруваат што гледаат (ВИДЕО)

admin
Мештани на едно село во Бразил останале без струја, а кога ја отвориле трафостаницата за да го решат проблемот, внатре затекнале огромна змија. на социјалната...