vesti24.mk

Tag : Шок на рендген на Железничка

СВЕТ

Шок на рендген на Железничка – Обезбедувањето се запрепасило кога го виделе ова

Ferad Aruc
Обезбедувањето на железничката станица во Кина доживеа чуден инцидент. Имено, еден патничка, која сакаше да и биде торбата пред очи, заедно со неа влегла во...