vesti24.mk

Tag : шолји кафе

ЗАБАВА

ФОТО: Шолји кафе поставени на местото на геноцидот во Сребреница

admin
8.372 шолји кафе се поставени на местото каде во јули 1995 година беше извршен геноцидот во Сребреница во кој страдаа преку 8 илјади Бошњаци. Овие...