vesti24.mk

Tag : Шон Комбс

БИЗНИС ВЕСТИ

Шон Комбс е една од познатите личности кој најмногу заработува во светот

admin
На второ место на списокот на Форбс се најде познатата американска музичарка и актерка Бијонс. Американскиот актер, продуцент и рапер Шон Комбс е најпозната личност...