vesti24.mk

Tag : шопинг

ЗАБАВА

Бидете внимателни, а не наивни: Со овие трикови трговците нѐ убедуваат да купиме повеќе од планираното

admin
Скоро секоја девојка која сака шопинг живее во дебела заблуда, бидејќи вистински кралеви на шопингот се трговците кои со проверени трикови нѐ наговоруваат да купиме...
БАЛКАН

Репортажа – од Косово во Скопје на шопинг, од Македонија во Приштина по забава (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Интензивната комуникација на релација Македонија – Косово и обратно беше уште поочигледна за време на празниците. Познато е дека трговскиот центар „Сити мол“ го нарекуваат...