vesti24.mk

Tag : шорцеви

ЖИВОТ

(ВИДЕО) Студентка од Универзитетот Корнел се соблекла и само во долна облека ја презентирала својата презентација

Ferad Aruc
Студентка од Универзитетот Корнел се соблекла и само во долна облека ја презентирала својата презентација. На тој начин се обидела да се бори против “ограничените...