vesti24.mk

Tag : шорц

ЗАБАВА

(ФОТО) Ја избркале од шопинг центар: „Мажите не можеле да се соземат поради нејзините шорцеви“

admin
Тинејџерка тврди дека била избркана од еден шопинг центар поради прекратките шорцеви. 19-годишната Габриел Гибсон од Алабама споделила фотографии на својот Фејсбук профил, облечена во...