vesti24.mk

Tag : Шоу

ЗАБАВА

ВИДЕО: Цело жири и кажа НЕ, но по една минута зажалија за одлуката

Ferad Aruc
Корин Сутер е уметничка и учесничка во шоуто за таленти која за помалку од минута и половина добила негативни гласови од сите членови на жирито....