vesti24.mk

Tag : шофершајбна

ЗАБАВА

Совет кој деновиве многу ќе ви помогне: Како да ја одмрзнете шофершајбната за помалку од една минута?

admin
Една од најлошите работи во студените месеци е чекањето да се одмрзне шофершајбната. Ако ја вклучите вентилацијата на одмрзнување, тоа може да потрае некое време...
Uncategorized

Ви напукнала шофершајбната? Не трошете пари, има ефикасно решение (видео)

admin
Ако на автомобилот ви напрснала шофершајбната, еве на кој начин тоа можете да го поправите. Ова видео им помогнало на сите кои имале сличен проблем....