vesti24.mk

Tag : шпанец

ЗАБАВА

Шпанец 18 години лажел дека е свештеник, свадбите и крштевките сепак ќе бидат признати

admin
Мигел Анхел Ибара од Шпанија 18 години лажно се претставувал како свештеник – венчавал, крштевал деца, исповедал гревови… На крајот се дозна вистината и тој...