vesti24.mk

Tag : шпиунажа

ЗАБАВА

Досега веројатно никогаш не ви паднало на памет дека овие домашни уреди можат да ве шпионираат

admin
Интернетот, чија цел е да го подобри квалитетот на нашите животи, се развива со сè поголема брзина. Сепак, тоа доаѓа и со сајбер закани, предупредуваат...