vesti24.mk

Tag : Штарк арена

Uncategorized ЗАБАВА

Карлеуша ја покажа одличната фигура – во проѕирен фустан се појави на концертот на Шерифовиќ

admin
Пејачката Марија Шерифовиќ  направи концерт во Штарк Арената, концерт кој се очекуваше долго време. Од овој спектакл беа дел многу познати личности, а не изостануваше...