vesti24.mk

Tag : штедачи

ВЕСТИ

Оштетените штедачи продолжуваат да бараат правда: Утре на собир пред Уставен суд

admin
Здружението “Правда на штедачи” утре 25.05.2021 со почеток во 08.00 часот повторно ќе  одржи собир пред Уставниот Суд, на кој ќе се одржи и прес...