vesti24.mk

Tag : штедење

ЗАБАВА ХОРОСКОП

За нив зборот „штедење“ е непознат: Овие 5 хороскопски знаци повеќе трошат од што заработуваат- дали сте меѓу нив?

admin
Колку и да се обидуваат да заштедат пари, овие 5 хороскопски знаци не знаат како да го направат тоа. За нив зборот ШТЕДЕЊЕ е нешто...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Трошат повеќе отколку што имаат, овие хороскопски знаци не знаат за штедење

admin
Колку и да се обидуваат да заштедат пари, овие знаци од зодијакот не можат да одоволат на удобниот живот. Стрелец Стрелците работат многу, па не...
ЗАБАВА

Сте зеле плата, а веќе немате ни денар: Еве како да заштедите и да имате повеќе пари

admin
Животот често е неправедлив. Си земал плата, поминале само неколку дена, а ти се прашуваш каде отидоа парите наменети за цел месец? Одамна сакаш нешто...