vesti24.mk

Tag : штетни намирници

ЉУБОВ И СЕКС

ЖЕЛБАТА ЗА СЕКС НАГЛО ПАЃА ПОРАДИ ОВИЕ 9 НАМИРНИЦИ: Никогаш не го јадете ова пред интимниот однос

Ferad Aruc
Како што постои афродизијак – храна која го поттикнува либидото, така постојат и намирници од кои сексуалната желба нагло паѓа. Некои намирници се исклучително лоши...