vesti24.mk

Tag : штипјанец

ВЕСТИ

39 годишен штипјанец уапсен откако полицијата го претресла неговиот дом – еве што било пронајдено таму

admin
На 04.06.2021 во 18.30 часот во Штип, полициски службеници од СВР Штип го лишиле од слобода Ј.К.(39) од Штип. При претрес во неговиот дом, извршен...