vesti24.mk

Tag : Штип – Радовиш

ВЕСТИ

Нормализиран сообраќајот на патниот правец Штип – Радовиш

admin
Сообраќајот на патниот правец Штип – Радовиш, кој беше во прекин од 18:00 часот е нормализиран во двата правци. Како што информира Автомото сојузот на...