vesti24.mk

Tag : Што зборуваат

ЗАБАВА

Што прави жирито на „Ѕвездите на Гранд“ кога мислат дека камерите се изгасени (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Миломир Марич ги снимал членовите на жирито за време на паузата за реклами и одлучил да го објави видеото во емисијата Кирилица со што предизвика...