vesti24.mk

Tag : Што прави плавуша со Мерцедес

ЗАБАВА

Што прави плавуша со Мерцедес: Средува 11 возила на паркинг, губи тркало и се чуди зошто автомобилот не пали (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Очигледно вицовите за блондинки не се само измислени шеги, туку потекнуваат од реални ситуации. Колку и да не им се веруваше на очевидците, сепак тоа...