vesti24.mk

Tag : Шуда Грам

ЗАБАВА

“Таа е само илустрација”, откриено што се крие зад Инстаграм профилот на популарната манекенка

Ferad Aruc
Манекенката Шуда Грам има повеќе од 40.000 следбеници на Инстаграм, а никој од нејзините фанови не можат да претпостават што навистина се крие зад овој...