vesti24.mk

Tag : шумар

ЗАБАВА

Спаси голем питон и го стави околу вратот- потоа следуваше вистински пекол за присутните (ВИДЕО)

admin
Еден шумар од Индија имаше блиска средба со смртта откако питон се обиде да го задави, а истиот питон претходно беше спасен од него. Шумарот...