vesti24.mk

Tag : шума на самоубиства

ЦРНА ХРОНИКА

Познатиот блогер ја посетил шумата на самоубијците: Прилогот кој го снимил таму би можел да му ја уништи кариерата

Ferad Aruc
Популарниот ЈуТјубер Логан Пол, се нашол на удар на корисниците на интернет, откако објавил шокантна снимка од мртво тело, кое го пронашол обесено во јапонската...