vesti24.mk

Tag : Шуми Бабиев

СВЕТ

Пронајдени се 209 делови од тела: Во несреќата загинала вереницата на хокеар, а најмладата жртва има само пет години…

Ferad Aruc
Еден ден после авионската несреќа во која што загинаа 71 лица, во руските медиуми започнаа да се појавуваат имињата на настраданите. Откако беше објавено дека...