vesti24.mk

Tag : Ѓорѓе Ѓоковиќ

ЗАБАВА

ЖЕШКА И ПРОВОКАТИВНА: Новите секси фотографии покажуваат зошто Ѓоковиќ е лудо вљубен во неа (ФОТО)

Ferad Aruc
Дека не може само Новак Ѓоковиќ да се пофали со убава сопруга доказ е повеќегодишната девојка на неговиот брат Ѓорѓе Ѓоковиќ. Станува збор за Тијана...