vesti24.mk

Tag : Ѕвезде Гранда

ЗАБАВА

Карлеуша за Македонецот Александар: „Не сум чула полошо пеење“

admin
Македонскиот претставник Александар Стевановски, повторно се обиде да си ја проба среќата во „Ѕвезде Гранд. Но, и овој пат како и пред една сезона, тој...