vesti24.mk

Tag : Ѕвездите на Гранд карлуеша

ЗАБАВА

Карлеуша брутално го нападна Македонецот Кристијан: Му рече сакам да ти „ѕвекнам шлаканица“, па предизвика бурни реакции

admin
Членката на жирито од познатото музичко натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Керлеуша не можеше да се воздржи, па без влакна на јазикот го коментираше изгледот...